Leden 2017

Balíček přežití v cizině

31. ledna 2017 v 15:05 | Nagisa |  Já a tak kolem
Včrejší večer jsem měla rozlučkovou popíječku, protože odjíždím studovat na čtyři měsíce za hranice...do ***Chorvatska***, a moji nejlepší kamarádi mi připravili na cestu balíček, za který jim opravdu moc děkuji. Vždycky když ho otevřu, tak se budu smát stejně jako včera večer. Fotky i jejich popisky viz. níže.

BALÍČEK PŘEŽITÍ V CIZINĚ

V UTAJENÍ - sledujte svět přes růžové brýle, svět je hned optimističtější - především pro to, že se s vámi lidé obávají mluvit, můžete také brýle použít jako brýle ráno po nebo nejsem namalovaná outfit, inkognito mode, skvěle chrání před UV zářením, dalším nesporným příkladem je, že se lidem můžete koukat na zadek bez obavy chycení při činu.


ANGLICKÁ HODINKA - když vás neuklidní šálek čaje, alespoň vás zahřeje. Při čaji také můžete plánovat vraždy a další kroky mise. DORT - univerzální použití.


Z leva: VYSOCE ÚČINNÁ PRVNÍ POMOC.MEDICÍNA - k všestrannému vnitřnímu použití jako desinfekce, medicína nebo prostředek k uklidnění nervů. Pokud denní dávka nezabírá, aplikujte celou lahvičku najednou. (v bezvědomí se nemůžete dopustit násilí). ANTIKAŠLÍČEK - vaše cíle neuslyší, že se blížíte. Aplikujte s mírou, složení - bezinky, rum. ANTISUN - prostředek k navázání kontaktu s potencionálním cílem. Vhodná úvodní věta - nechceš namazat záda? Pokud neuspějete, namažte záda sobě.


VAROVÁNÍ (Milka) - několik hodin upřeně pozorujte potencionální oběť, dokud se nebude ošívat a ptát se jestli se něco stalo. Pokaždé odpovězte, že je všechno v pořádku. Před rozloučením oběti nabídněte čokoládu se záhadným úsměvem. Sami si však neberte. Zdůrazněte, že jste měli těžký den, a že další takový by někdo z vás nemusel přežít. Pokud oběť nepochopí varování, použijte další nástroje balíčku na její odstranění. UNIVERZÁLNÍ KAKAOVÁ SMĚS (Orion) - nabídněte libovolné osobě na její umlčení, usmíření. Můžete použít i na sebe jako univerzální uklidňovací prostředek. Dbejte na řádné dávkování. TAHÁK - zabraňte případným konfliktům, tím že budete vědět, o čem se mluví. První lekce obsahuje, jakým nadávkám rozumí domácí.


MOZKOVNA - přesměrování myšlenek od násilných nutkání. ZÁCHRANÁŘ - v případě hrozícího nebezpečí použijete na nejbližší láhev alkoholu. Může být použit jako rychlý a obranný a útočný nástroj v případě konfliktu. SNICKERS - když máš hlad, nejsi to ty. SPOLEČENSKÁ HRA - balíček je z jedné čtvrtiny naplněn otrávenými bonbóny, jejichž barvy jsou náhodné. Po jejich požití následuje smrt. Použití v situaci - někdo musí zemřít, buď já nebo oni. (Hra nevylučuje smrt všech zúčastněných). XANAX (tictac) - denní množství není omezeno. PILULKY PROTI KOCOVINĚ - doktoři radí nekombinovat s alkoholem. ZTLUMENÍ - ticho léčí.


VYJEDNAVACÍ BALÍČEK - zabraňte násilí pomocí úplatků. ZNEŽKODNĚNÍ PROTIVNÍKA - použijte provaz nebo lepicí pásku pro znehybnění pachatele a vyčkejte příjezdu policie. V případě mučení si sedněte naproti narušovateli a jezte dort nebo jinou dobrotu. PROVAZ - můžete využít i při realizaci plánované vraždy, jako škrtidlo nebo bondáž. U případného zločinu nezapomeňte vražednou zbraň spálit. TEPELNÝ ZDROJ - likvidace důkazů, ohřívání jídel, pomůcka při výpadcích proudu a seznamovací nástroj při večírcích kuřáků. OSVĚŽOVAČ - zajistěte, že nebude mít vždy svěží dech. Nebo je házejte po lidech, abyste naznačili zjevnou skutečnost. LAMPIČKA. SADA ČEPELÍ.


Z leva: STŘÍBRNÝ NŮŽ - perfektní proti měničům kůží a vlkodlakům. PLASTOVÝ NŮŽ - při kontaktu s lidskými jedinci zabodněte do měkkých tkání a nechte vykrvácet. VALYRIJSKÁ ČEPEL - 100% účinnost proti bílým chodcům, pokud neminete. STEAKOVÝ NŮŽ - k rychlému krájení masa při kempování, často používán při mučení. HŮLKA S OCASNÍM PEREM FÉNIXE - ochranná i útočná kouzla. PŘIPICHOVACÍ NŮŽ - při výskytu mumie, nožem připíchněte obvaz k pevnému bodu, zatímco spálíte okolí na popel. VRHACÍ NŮŽ - pokud je oběť příliš rychlá. KŮL Z DUBOVÉHO DŘEVA - pro snadnou likvidaci upírů. OTRÁVENÉ OSTŘÍ - potřeno jedem z baziliška, prudce jedovatý. ŘEZBÁŘSKÝ NŮŽ - umožňuje opracovávat kosti nepřátel do památkových předmětů. RUNOVÝ NŮŽ - na rukojeti jsou vyryty runy, umožňuje likvidaci nižších démonů. PŘÍLOHOVÝ NŮŽ - když není umyté nádobí. TUPÝ NŮŽ - perfektní pro oběd s nepřítelem, klidně seďte a kochejte se jeho snahou nakrájet si maso.


Ještě jednou díky! Líbající