Červenec 2011

Hakuouki Shinsengumi Kitan (první dojem)

11. července 2011 v 22:20 | Londa ( Nagisa ) x.x |  Hakuouki Shinsengumi Kitan
Hakuouki Shinsengumi Kitan

Žánr: akční/historické??/romantické/vampiristické xD

Nádherné anime na které jsem narazila náhodou tak dva dny zpátky. Shlédnuto v rekordním čase > dva dny. xD Dívala jsem se na to na YTB s anglickými tit. Je sice pravda, že jsem to občas trochu sekala. (ale tak nudné pasáže mě fakt nebaví) Jinak...úplnou recenzi později...teď mini souhrn.

Znáte La Corda D'Oro(kdo ne, tak to ma blbé a přišel celkem o dost), dále je to jednoduché. Zaměňtě Kahoko za Chizuru, pozměňte vzhled kluku ještě k větší dokonalosti a kráse, děj zasaďtě do 19. století (Japonsko). A co vznikne?? Hakuouki Shinsengumi Kitan. Krásná kresba, nádherní bojovníci s meči a něco jako upíři. Plus sem tam i válka s puškami...viz druhá série.Jo a...ehm...fakt nerada to říkám, ale kdo nemá rád smutné konce, zůstaňtě raději v polovině. xD Dál je děj totiž příšerně smutný. x( Až mě to samotnou překvapilo. (T.T první vid.)

Má to celkem 22 dílů, tudíž dvě série. A abych kápla božskou, tak kdo se podívá jen na první (12 dílů) sérii, nevadí. Pak už je to...ale jo, dá se. x) Kdo hledá, věřím, že najde i s CZ tit.

Videa:Ha..tolik videi jsem sem ještě asi nepřidala. xD Nakonec jeden pict a...příšerná podoba na Shinigami z Bleach. (nekecám...však víte né?!) xD No prostě...TO MUSÍTE VIDĚT!

http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2011/103/7/e/saito_hajime_by_sarasama90-d3dwxi3.jpg

Na dobrou noc

4. července 2011 v 23:36 | Londa ( Nagisa ) x.x |  Anime videa

Už skoro spím...za chvíli...tak jo...jdu spát.
Brou noc. *
>
* 
perex


Jigoku Shoujo (3)

4. července 2011 v 20:12 | Londa ( Nagisa ) x.x |  Moje tvorba
Tady jsou ty mé tzv. nová-tužka-obrázky. Kreslila jsem tak nějak z hlavy...proto se třetí moc nepodobá na Ren-kuna. Patka by měla být cca (úplně) jinak a no...víte jak to je. Ale není to nejhorší. (První dva snad poznat jsou .. hlavní hrdinka Jigoku Shoujo.)


Jinač co dneska nového? Konečně jsem si půjčila knihu, kterou jsem dočetla do půlky a pak už nezbyl čas. Byla úžasná a na děj se nedalo zapomenout. (furt ji měl někdo půjčenou-už to bude půl roku- a co dneska nevidím, z police na mě čumí hned dva svazky..nejspíš čistě pro legraci) Je to o Drákulovi-nové podání či spíše pokračování- a má okolo 500 stran. Tak ať se nedivíte, že jsem například nepřečetla knihu o 200 stranách. + Koupila jsem si fix na rty. Jo fakt fix. Takový temný..vypadá drsně. xP Es todo.. Ahora: Jdu projet net, co se za tu dobu stalo. ► Pohotovost hasiči, policajti, sanitka...vypadá to na nějakou nehodu. x(( Jdu se mrknout co. Zatím Hasta luego!

Dvě vytržené scény

3. července 2011 v 22:20 | Londa ( Nagisa ) x.x |  Jigoku Shoujo
Jako obvykle jsem prohlížela videa. Začala jsem u Bleach, pak Soul Eatra a ještě spousty dalších, až jsem došla ke dvoum pěkným videjkám.
První je o nešťastném osudu Enmy Ai, tedy konkrétně o události, jak ji vesničané zabili... x'( (Fakticky smutná scéna + píseň od Apocalypticy = nejeden se rozesmutní.)Celkem jsem dlouho hledala, než jsem našla HD. (jsem trochu rozežraná, co se týče kvality) xD
Druhé je o přiznání Ren-kuna. Myslím, že si to většina přeloží. x)) A kdyby náhodou...řekne Kikuri že byl katana(meč). Škoda že ta kvalita...né jsem ráda, že jsem ráda. xD
Nástroje

1. července 2011 v 21:01 | Londa ( Nagisa ) x.x |  Já a tak kolem
Dneska jsem si konečně koupila nové tužky. Ty lopaty se kterýma jsem malovala celý rok už byly nepoužitelné. xD Samozřejmě okamžitě vyzkoušené...později to sem přidám. xD Momentálně mám v hlavě jen Jigoku Shoujo, takže čekejte něco na tenhle způsob. xD Jinak nuda v Brně. (vlastně v Ostravě) Snad kdyby někdo věděl o co GO tak jsem si koupila nový díl časopisu Spark. Mají úžasné články o metalových skupinách. x)

Trochu jsem si povzpomínala na staré dobre časy-díly. xD U prvního dílu jsem se zhrozila nak kvalitou a okamžitě jsem přeskakovala po padesátkách dílů. xD Zůstala jsem u incidentu s Baunto.


Ale nebylo to zas tak hrozné...od té doby jak se dostali do SS byla celkem už sranda. x)