Červen 2009

Vy v Bleach !

30. června 2009 v 21:02 | Londa |  Ty v Bleach(pozastaveno)
Někde jsem viděla rubriku Vy v Bleach a Vy v Naruto.Dáv tu jen Bleach,protože se na Naruto nedívám xD.A řekla jsem si že to tu udělám taky.Napsala tam otázky a potom z toho lidem,kteří na ně odpoví udělá postavu...jaky byste zapadali do děje.Chci to tu dát proto,že tam toho měla vážně dost,ale nestíhala.Takže jestli byste chtěli postavu,tak odpovězte do komentářů na tyhle otázky:

1.Vaše jméno(jak byste se chtěli jmenovat)
2.Věk
3.Něco o sobě(minulost,jak vypadáte,kdo jsou vaši přátelé a koho naopak nemusíte)
4.Vaše hodnost(Kapitán,Podkapitán,Důstojník,nebo někdo jiný)
5.Vaše Zanpakuto(napičte sem o něm hodně,např. jméno,co ovládá a i uvolnění...pokud máte xD)
6.Jméno toho koho milujete :*
7.No..jestli sem na něco zapoměla tak dopište:))A přihodím i pár komentářů co si o vás myslí ostatní xDDD

To je vše.Podle toho vám najdu obrázek jak vypadáte a udělám něco jako vizitku xD.První si udělám sama na ukázku ... <3Tady dávám blog.Kde jsem to viděla a děkuju autorce,že mi dovolila pracovat na stejném principu.Arigato.... :)

http://tsuki-chan.blog.cz/rubrika/ty-v-bleach-a-ty-v-narutovi

Bleach kategorie

30. června 2009 v 20:52 | Londa |  Bleach
Jsou tu tři rozdělení.

Bleach Movie:
-Memories of Nobody (2006)
-The DiamondDust Rebellion (2007)
-Fade to Black (2008)
-Hell Chapter (2010)

Bleach OVA:
-Sealed Sword Frenzy
-Memories in the Rain

Bleach amv:
Přes 300 a stále se pokračuje...

Ty v Bleach od Nagisy(pozastaveno) TADY.

Vše a více najdete zde Bleach.over.cz


Bleach recenze

30. června 2009 v 20:38 | Londa |  Bleach

Bleach

Tohle je jedno z nejlepších anime které jsem viděla.Začala jsem se na něj dívat asi tak v Dubnu 2009.Doporučil mi ho kamarád a od té doby jsem shlédla všechny díly.Je fajn že stále pokračuje.

Stručně jde o boj Bohů Smrti - Shinigami - a těmi,kteří požírají lidské duše - Hollow.Taky se někdy jedná i o boj "dobrý vs. dobrý".To když jim rupnou nervy,nebo mají nějaký jiný problém.Shinigami žijí ve Společenství duší - Soul Society - a tam je 13. obraných jednotek - divizí.Jejich úkolem je ochraňovat Společenství a udržovat klid.13 kapitánů a jejich podřízení.Mimo Shinigami kteří žijou v SS,tu jsou i jiní.Shinigami jménem Kuchiki Rukia dala hlavní postavě jménem Kurosaki Ichigo, který žije jako smrtelník ve skutečném světě(jak tomu říkají) svou sílu a schopnosti boha smrti.Tak to začalo.Pak se stává silnějším a dostává se na úrověn kapitánu 13. obranných divizí.Čímdál tim více zasahuje do bojů a pomáhá ostatním z SS,až dostane odznak Zástupce Shinigamiho ve skutečném světě.Tam mu pomáhají Inoue Orihime,dívka která ovládá techniku léčení,Chado,napůl Shinigami a napůl Quinshi, a Ishida Uryuu,ten je celý Quinshi(=něco jako rasa Shinigamiho který ovládá Lukostřelbu) .Každý Shinigami má svůj Zanpakuto,neboli meč-katanu.Ten obdrží po ukončení Shinigamské školy.Každý Zanpakuto má svůj název a svou sílu.V celé SS nemůžou být dva shodné Zanpakuto.To se dozvíte i po shlédnutí Bleach Movie 2.Shinigami může svůj meč uvolnit do dvou podob,které následují po sobě takto:1.Shikai První úroveň,ti kteří ovládají Shikai jsou většinou důstojníci(při nejmenším). 2.Bankai Druhý stupeň, ,musí jej ovládat kapitáni,je to podmínka.Jediný kapitán který neovládá Bankai,dokonce ani neví jméno své Zanpakuto, je Zaraki Kenpachi(11.divize) .Ale i někteří z podkapitánu ovládají Bankai.....Takže to záleží čistě na tom,jak je kdo dobrý .

No je to bojové anime které fakt miluju a nevím jestli jsem tu tak vysvětlila vše.Ale vřele ho všem doporučuji xD.Jo a nelekněte se prvních dílů...ta kresba je ...ještě na začátku xD. (chcete-li jinak,je děsná)Takže vydržte a zamilujete si jej. Stejně jako já. x)